symp

Spolupracujte s TRIAL Heating System™

symp

Naša Spoločnosť hľadá obchodných partnerov z oblasti predaja a z oblasti stavebníctva.

Ak máte záujem odoberať naše produkty, či už maloobchodne alebo veľkoobchodne, máme pre Vás pripravené zaujímavé podmienky a zvýhodnenia. Všetky podrobnosti si samozrejme prejdeme spolu pri osobnom stretnutí. Sme otvorení akýmkoľvek zaujímavým obchodným návrhom. Ponúkame Vám taktiež možnosť umiestnenia informatívneho plagátu vo vašom obchode a v prípade záujmu Vašich zákazníkov o náš tovar poprípade montáž môžete pre nich tovar aj montáž zabezpečiť na objednávku. V tomto prípade Vám bude samozrejme pridelená provízia z predaja. Jednotlivé cenové podmienky závisia od velkosti a pravidelnosti odberov.

Ak ste firma alebo žvnostník môžete sa zúčastniť aj nášho odporúčacieho programu. Ak nás odporučíte svojmu klientovi a ten sa rozhodne k realizácií podlahového vykurovania našou spoločnosťou, odmeníme Vás províziou. V prípade záujmu a pre viac informácií o podmienkach nás neváhajte kontaktovať.

Napíšte nám správu

Aký je systém elektrického podlahového vykurovania od TRIAL Heating System™?

Úsporný

Náš systém má veľmi nízku počiatočnú investíciu a následná Vám bude dlhodobo šetriť Vaše financie vzhľadom k veľmi efektívnej prevádzke a bez nutnosti opráv.

Rozumný

Náš vykurovací systém Vám ukáže, že sa dá kúriť aj efektívne a šetrne k Vašim peniazom. Pri montáži SMART systému regulácie budete mať ovládanie teploty doslova vo svojich rukách

Výkonný

Takmer okamžitý pocit tepla bez akejkoľvek zbytočnej odozvy a vždy schopný zaručiť Vám pohodlie. Možnosť voľby požadovaného výkonu od 80W do 200W na meter štvorcový.

Jedinečný

Sme jediný predajcovia na SK a ČR trhu tohoto typu elektrického podlahového vykurovacieho systému.

Pohodlný

Prispôsobíme vykurovací systém priamo Vašej stavbe tak, aby sme dosiahli maximálne pohodlie, a aby ste boli s našim systémom 100% spokojný, pretože nám na tom nesmierne záleží.

Bezporuchový a zdravý

Naše podlahové vykurovanie Vám zabezpečí dlhodobo bezporuchovú prevádzku bez nutnosti servisu a nesmierne vysokú životnosť. THS INFRA WIRE vodiče nevyžarujú elektromagnetický smog.